Wyposażenie wielofunkcyjnej hali Autohalle Andelfingen w systemy bezprzewodowe ULX-D i QLX-D do obsługi wydarzeń każdego rodzaju i w każdej skali.

Wyposażenie wielofunkcyjnej hali Autohalle Andelfingen w systemy bezprzewodowe ULX-D i QLX-D do obsługi wydarzeń każdego rodzaju i w każdej skali.

Customer Profile

Hala Autohalle w Andelfingen to wyjątkowe miejsce wydarzeń w szwajcarskim kantonie Zürich. Otwarta w listopadzie 2021 r., oferuje pełną gamę usług i produktów związanych z klasycznymi samochodami. W Autohalle są dostępne obiekty gastronomiczne, takie jak restauracja i hotel z 20 pokojami plus miejsca parkingowe na klasyczne samochody, wypożyczalnia samochodów i warsztat naprawczy klasycznych samochodów. Ogólna koncepcja zakłada wszechstronne miejsce na organizację różnych wydarzeń i pomieszczenia na spotkania różnej wielkości na dwóch piętrach, zdolne obsłużyć nawet 450 osób.

Po dwóch latach planowania i ukończeniu fazy budowy powstała Autohalle Andelfingen, czyli komfortowe miejsce o współczesnym charakterze, w którym można poczuć klimat klasycznych pojazdów, w połączeniu z centrum eventowym do obsługi wydarzeń każdego rodzaju i wielkości z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń AV.

 

Challenge

Sercem tej lokalizacji jest hala wielofunkcyjna o powierzchni 324 m2 mieszcząca się na parterze. Przemyślany podział powierzchni na różnej wielkości pomieszczenia, tzw. pokoje kreatywne dają liczne możliwości do organizacji najróżniejszych eventów, zarówno w małym lub większym gronie, nawet na 450 osób. Koncepcja elastycznej organizacji przestrzeni wymaga m.in. elastycznych opcji rejestracji głosu, zarówno na całym obszarze hali, a także w przypadku korzystania z co najmniej jednego z pomieszczeń kreatywnych.

Planowanie i instalację wykonała firma B+T Bild+Ton AG z Rothenburga/Lucerny. Oprócz hali eventowej firma Bild+Ton wyposażyła restaurację w urządzenia do obsługi dźwięku i 20 pokojów hotelowych w instalację telewizyjną.

 

Solution

Aby umożliwić obsługę na każdą sytuację, niezależnie od rodzaju i rozmiaru eventu, zagwarantować najlepszą możliwą obsługę głosu i doskonałą jakość sygnału audio do systemu nagłośnienia, zamontowano cyfrowe systemy bezprzewodowe Shure.

A teraz są dostępne podwójne i poczwórne odbiorniki bezprzewodowe z potężnej serii ULX-D do obsługi większych wydarzeń. W ramach systemu są dostępne dwa nadajniki doręczne i cztery nadajniki noszone na ciele. Do eventów średniej i małej wielkości służą nadajniki doręczne i bezprzewodowe odbiorniki z serii QLX-D. Jako nadajniki doręczne do urządzeń obu serii wybrano bardzo popularne Beta 58A. Zastosowany mikrofon zapewnia mocny, wyraźny i dobry dźwięk i maksymalne wzmocnienie przed wystąpieniem sprzężeń.

Dodatkowo zainstalowano cztery anteny szerokopasmowe UA864, aby zapobiec zanikom sygnału na większych odległościach i do obsługi bardziej skomplikowanych konfiguracji w pomieszczeniach. Anteny można zamontować w sposób niewidoczny na ścianie lub na suficie, a dzięki możliwości malowania ich obudów można je łatwo dostosować do kolorów ścian i sufitu.

 

Advantages

Nieważne czy to wydarzenie firmowe lub wesele, Twoje wydarzenie w Autohalle Andelfingen może zostać w całości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Cyfrowe systemy bezprzewodowe firmy Shure zapewniają elastyczność i profesjonalną jakość rejestracji głosu, nawet w przypadku kilku osób mówiących równocześnie.

„Zdecydowaliśmy się na cyfrowe systemy bezprzewodowe Shure, aby utworzyć idealne warunki do każdego eventu” – Michelle Kilbert, manager ds. eventów i marketing manager w Autohalle Andelfingen. „Dzięki takim rozwiązaniom audio możemy oferować wszechstronne usługi w naszej hali i obsługiwać eventy różnej wielkości”.

Nadajniki i odbiorniki z serii ULX-D i QLX-D firmy Shure to łatwość konfiguracji i możliwości dopasowania do warunków dynamicznych lokalizacji. W razie potrzeby, zapewniają też skalowalność. Ich najwyższa jakość dźwięku przekształca każdy event w Autohalle w niesamowite przeżycie.

 

  • Autohalle Andelfingen 1
  • Autohalle Andelfingen 2
  • Autohalle Andelfingen 3
  • Autohalle Andelfingen 4
  • Autohalle Andelfingen 5

Gear List

Model Number Quantity Description
ULXD4Q ULXD4Q 1 Ricevitore a quattro canali da 1U rack con connettività di rete per sistemi radiomicrofonici ULX-D
ULXD4D ULXD4D 1 Ricevitore a doppio canale da 1U rack con connettività di rete per sistemi radiomicrofonici ULX-D
BETA BETA 58A 4 Microfono dinamico per voce. La risposta in frequenza ottimizzata enfatizza la voce, mentre la caratteristica polare supercardioide lo isola da altre sorgenti sonore
QLX-D QLX-D 1 Locali più ampi richiedono maggiore flessibilità e potenza. Perché quando il gioco si fa duro, i sistemi QLX-D® Digital Wireless iniziano a suonare.