Jump to main content

STUDYJNY DŹWIĘK, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ.

Nowe słuchawki bezprzewodowe AONIC 50 zapewniają doskonały dźwięk i zaawansowane funkcje; dla tych, który tworzą muzyką i dla tych, którzy do niej tańczą.

BEZPRZEWODOWA DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDEJ SYTUACJI

Od sal wykładowych, przez świątynie po występy na żywo, SLX-D zapewnia przejrzysty, 24-bitowy cyfrowy dźwięk i stabilność radiową z łatwą konfiguracją i opcjami ładowania w pakiecie wszechstronnych konfiguracji systemu bezprzewodowego.

OPRACOWANE Z DETALAMI

Zaprojektowana na podstawie dziesięcioleci doświadczeń koncertowych i studyjnych, nowa linia słuchawek AONIC Sound Isolating™ zapewnia długoletnią i profesjonalną jakość, której wymagają najbardziej wymagający słuchacze. Te nowe modele zapewniają radość słuchania bez względu na to, gdzie jesteś.
SRH840A_PRODUCT_STUDIO_CLOSE_HORIZONTAL_CONSOLE_MIXER_1920x1800

Online Shop

Sklep online Zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów

Kolejny krok w wokalach na żywo

KSM11 zapewnia elegancką równowagę pełnych niskich tonów, bogatych tonów średnich, szczegółowy zakres tonów wysokich i niesamowitego tłumienia poza osią. Po prostu nigdy nie słyszałeś bezprzewodowych wokali brzmiących tak dobrze.

STUDYJNY DŹWIĘK W TWOIM DOMU

Mikrofony i słuchawki Shure zaprojektowano z myślą o wymagających słuchaczach i profesjonalistach audio, zapewniając studyjną jakość dźwięku w Twoim domowym biurze. Podłącz się bezpośrednio do komputera i ciesz się czystym dźwiękiem, do komunikacji z klientami, współpracownikami i przyjaciółmi.

INTELLIMIX ROOM

Przyszłość sprzętu DSP to w ogóle brak sprzętu.

DŹWIĘK TO NASZ BIZNES.

techportal.shure.com

Shure Tech Portal

Uzyskaj łatwy i bezpośredni dostęp do pełnej dokumentacji produktu, informacji o oprogramowaniu i firmware, porównań oraz innych narzędzi i zasobów technicznych - wszystko w jednym miejscu.